image -
  • image -

Renee Blanche B.Col maska koloryzująca 300ml miód

Renee Blanche B.Col maska koloryzująca 300ml miód

30,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Maska koloryzująca B.COL to linia masek koloryzujących stwarzająca możliwości zabawy kolorem. Stanowi idealne wielofunkcyjne narzędzie pozwalające nadać nowy ton, podkreślić istniejący czy też dodać włosom na chwile nowy odcień. Wysoce skoncentrowane pigmenty nadają kolor, a jego intensywność zależy od czasu ekspozycji produktu na włosach. Składniki aktywne jak olejek macadamia czy keratyna finalizują działanie koloryzujące, intensywnie odżywiając i sprawiając, że włosy stają się mocniejsze i lśniące, zregenerowane oraz jedwabiste w dotyku. B.COL to idealne polaczeniem kosmetyku pielęgnacyjnego z nietrwałą koloryzacją. Rewelacyjne do odświeżenia koloru pomiędzy kolejnymi farbowaniami oraz do przywracania intensywnego blasku włosom wyblakłym, matowym i pozbawionym życia. Mogą być stosowane na włosy naturalne, rozjaśniane, farbowane, a także na włosach z pasemkami. Formuła pielęgnacyjna nie zawiera amoniaku, jego pochodnych, ani środków utleniających.

 

Zabieg B.COL jest prosty i nieskomplikowany, a jego sposób przeprowadzenia wygląda następująco:

1. Umyć włosy delikatnym szamponem, a następnie wysuszyć ręcznikiem w celu lepszej absorpcji maski.

2. Przed wykonaniem zabiegu zakładamy rękawiczki ochronne i nakładamy maskę B.COL w ilości wystarczającej na pokrycie całej długości włosów.

3. Preparat należy nałożyć jednolicie, rozpoczynając od tyłu głowy, szyi (najpierw przy nasadzie włosów, następnie na całej długości i końcówki); delikatnie wmasować, jeśli to konieczne można przeczesać grzebieniem.

4. Pozostawiamy produkt na włosach na czas od 5 do 10 minut w zależności od tego jaką intensywność koloru chcemy uzyskać; dłuższy czas pozostawienia (max. do 15 min.) na włosach daje rezultat intensywniejszego koloru.

5. Po tym czasie dokładnie spłukujemy maskę z włosów i suszymy je.

Wskazówka:

Ostateczny rezultat uzależniony jest od koloru bazowego włosów; np. lepszy efekt zauważalny będzie na jasnych włosach niż na ciemnych. Należy to uwzględnić zanim zdecydujemy się na użycie danego odcienia produktu. Zaleca się unikanie bezpośredniego kontaktu produktu ze skórą głowy. Maska B.COL to gotowy produkt do bezpośredniego użytku, nie wymagający dodatkowego przygotowania. Produkt zmywalny – nie pozostawiający z upływem czasu granicy odrostów na włosach.

  • Dostawa z Polski: tak
  • Wielkość: Produkt pełnowymiarowy
  • Typ: Farby
  • Kolor włosów: do każdego koloru włosów
  • Kolor farby: inne
  • Marka: inna marka
inna marka
RBBCM
2 Przedmioty

Specyficzne kody