image -
  • image -

Loreal Majirel 13 50ml baza 6-8

Loreal Majirel 13 50ml baza 6-8

35,00 zł
Brutto
Ilość

 

FARBY WYSYŁANE W STAREJ LUB NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ  - NUMERACJA ORAZ SKŁADY SĄ TAKIE SAME, ZMIENIAJĄ SIĘ TYLKO OPAKOWANIA

Farba ma postać kremu koloryzującego i wymaga zmieszania z oksydantem 6 lub 9 %. Innowacyjna formuła Inonene G pielęgnuje włosy na całej długości, działa od wewnątrz oraz na powierzchni włosa. W wyniku koloryzacji włosy są wzmocnione i bardziej odporne Koloryzacja Majirel i Majirouge daje precyzyjne efekty koloryzacji i zapewnia doskonale porkycie. Dodaje włosom blasku i zapewnia jednolity kolor od nasady włosów po ich końce. Farba idealnie pokrywa siwe włosy.

DO FARBY NALEŻY DOKUPIĆ OKSYDANT

Loreal Majirel

Koloryzacja nadająca wyraziste, głębokie, mieniące się odcienie, od delikatnie stonowanych powyjątkowo intensywne j odważne. Idealna do pasemek lub koloryzacji całościowej. Gwarantuje, że w trakcie i po koloryzacji, włosy będą chronione i zadbane.

Loreal Majirouge

To wibrujące i nasycone odcienie czerwieni - głębokie, trwałe i mocno kryjące. Gama kolorów i odcieni od miedzianego po purpurowy, zadowoli każdą kobietę ceniącą indywidualne efekty intensywnej koloryzacji. Pielęgnacyjna formuła zapewnia blask, moc i trwałość koloru przy jednoczesnej dbałości o kondycję włosów.

  • Dostawa z Polski: tak
  • Wielkość: Produkt pełnowymiarowy
  • Typ: Farby
  • Kolor włosów: dla blondynek
  • Kolor farby: inne
LM.136-8
28 Przedmioty

Specyficzne kody