• Nowy
image -
  • image -

Ludwik Odplamiacz tlenowy w żelu white 1L

Ludwik Odplamiacz tlenowy w żelu white 1L

9,59 zł
Brutto
Ilość

 

Ludwik White odplamiacz tlenowy w żelu do tkanin białych. To nowoczesny niezwykle skuteczny preparat do wybielania i usuwania plam z wszelkiego rodzaju tkanin białych (również jedwabiu). Dzięki zawartości aktywnego tlenu usuwa plamy z tłuszczu, sosów, soku, kawy, herbaty, czerwonego wina, coli czy trawy.

Skutecznie działa w różnych temperaturach, nawet tych najniższych (30°C), nie niszcząc tkanin.

Odświeża biel pranych tkanin oraz poprawia efekt działania proszków, płynów i żeli do prania podczas prania ręcznego i w pralce.

 

Przygotowanie i stosowanie

Usuwanie plam: Bezpośrednio na plamę, pozostawić na 5-10 min., następnie sprać. Pranie ręczne: 2,5 nakrętki (100 ml) odplamiacza na 10 l wody. Pranie w pralce: 2,5 nakrętki (100 ml) odplamiacza na pranie.

Dodatkowe informacje

Nie dopuszczać do zaschnięcia odplamiacza na tkaninie i nie eksponować tkaniny z odplamiaczem na działanie słońca. Nie stosować ze środkami zawierającymi chlor i innymi środkami wybielającymi. Podczas prania przestrzegać zaleceń producenta odzieży. Nie stosować w przypadku zalecenia prania chemicznego. Nie stosować do powierzchni marmurowych, metalowych i emaliowanych. Nie używać bezpośrednio na metalowe guziki i klamerki. Produkt może czasowo wybielać skórę. Po użyciu umyj ręce. Przy skórze wrażliwej zaleca się stosować rękawice. Nie spożywać. Przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed nasłonecznieniem. Data ważności na opakowaniu.

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Zawiera nadtlenek wodoru.

  • Pojemność: 1 l
  • Zastosowanie: białe
  • Rodzaj prania: uniwersalne
  • Cechy dodatkowe: z wybielaczem
  • Rodzaj plam: wszystkie rodzaje
  • Rodzaj: żel
Ludwik
940064
11 Przedmioty

Opis

Pojemność
1
Zastosowanie
białe
Rodzaj prania
uniwersalne
Cechy dodatkowe
z wybielaczem
Rodzaj plam
wszystkie rodzaje
Rodzaj
żel
Waga
0.1

Specyficzne kody